Вишукане розмаїття ексклюзивних каменів з Іспанії


Сучасний дизайн інтер’єру з використанням натуральних каменів виглядає неперевершено. Декоративні стінові панелі, підлога та стіни з мармурової плитки, сучасні стільниці і раковини виконані з натурального каменю, усі вони виглядають дуже стильно і витончено. І все це завдяки високій якості і можливості вибрати підходящий камінь за кольором і фактурою. Остання поставка із Іспанії вражає своєю різноманітністю каменів. Тут є і вічна класика, що виражена в коричневому мармурі Emperador Dark, і футуристичний чорний мармур з яскравими білими полосами Nero Marquina в книжній поліровці, і неймовірний Magma Gold Brashed. Але головною окрасою цієї поставки є неперевершений Onyx Iris.

Onyx Iris

Onyx Iris — це неймовірно красивий камінь з витонченим візерунком м’яких хвиль. Оскільки онікс набагато легше мармуру, він пропускає світло, він прозорий! Заднє підсвічування каменю творить чудеса, даючи можливість побачити фантастичні малюнки на тлі глибокого кольору.

Onyx Iris

Onyx Iris

Nero Marquina

Nero Marquina Nero Marquina Nero Marquina

Magma Gold Brashed

Magma Gold Brashed Magma Gold Brashed

Emperador Dark

Emperador Dark Emperador Dark

Натуральний камінь — це те, що ніколи не вийде з моди. Вважається, що він накопичує позитивну енергію і захищає будинок і людей від негативу. Онікс і мармур не просто джерела позитивної енергії, це також дуже стильні і унікальні натуральні камені, здатні зробити будь-який інтер’єр яскравим, сміливим і приголомшливим.

Заказать консультацию

 

×
Рассчитать стоимость

 

×