Солодка парочка для цінителів затишку: Emperador Dark i Crema Marfil


Від наших іспанських партнерів надійшло нове поповнення легендарних Crema Marfil та Emperador Dark. Це дуже відомі і визнані в усьому світі іспанські натуральні камені.

Коричневий мармур з Іспанії Emperador Dark

Emperador Dark можна сміло назвати історичним каменем, адже він використовувався у всіх колоніальних будівлях Піренейського півострова. Затишна краса, завдяки темно-коричневому кольору з чітко вираженими білими прожилками та високі технічні характеристики, протягом багатьох століть роблять його найулюбленішим мармуром серед поціновувачів натуральних матеріалів.

Довідка! Emperador Dark видобувається в районі міста Екла, який розташований на південному сході Іспанії в регіоні Мерсія.

Іспанський бежевий мармур Crema Marfil

Crema Marfil — неймовірно красивий мармур ніжного і теплого бежевого відтінку. Завдяки своєму нейтральному зовнішньому вигляду Crema Marfil вважається універсальним мармуром для облицювання та виготовлення предметів інтер’єру та декору.

Довідка! Видобуток мармуру Crema Marfil відбувається в районі міста Піноса, розташованого в регіоні Валенсія на південному сході Іспанії.

Заказать консультацию

 

×
Рассчитать стоимость

 

×