Як виглядає ваша мрія


Як виглядає ваша мрія?

Якщо саме так, то бігом до нас за зоряним гранітом Metalicus і неймовірно ніжними Branco Persa та White Ice із Бразилії.

Чорний граніт Metalicus 

Це розкішне зоряне мереживо стане вишуканим панно в вашому інтер’єрі. Камінь надзвичайно міцний, його легко обслуговувати і чистити. Якщо ваші запити вимагають каменю, який має стійку текстуру і колір, а також повну свободу від псування і мінімум догляду, то граніт Metalicus — ідеальний кандидат для вашого проекту.

Чорний граніт Metalicus Чорний граніт Metalicus

Білий граніт Branco Persa

Branco Persa — це льодяна міць! Його холодний білий колір з темно-коричневими та сірими прожилками інтрузивних вулканічних порід стане головною родзинкою любого інтер’єру. Цей камінь особливо хороший для внутрішнього екстер’єру, а також для стільниць, мозаїки, оздоблення фонтанів, басейнів та інших дизайнерськіх проектів.

Білий граніт Branco Persa Білий граніт Branco Persa

Білий граніт White Ice

Граніт White Ice має блідо-сталевий фон з яскравими сірими вкрапленнями. White Ice — це ефектний сучасний вибір для гранітних стільниць, стін і підлоги для використання в комерційних і житлових приміщеннях. Крім оформлення інтер’єру, White Ice можна використовувати і на відкритому повітрі.

Білий граніт White Ice Білий граніт White Ice

Примітка:
Фотографії публікуються без обробки фоторедактором, щоб покупці могли скласти повне враження про якість каменю.

 

Заказать консультацию

 

×
Рассчитать стоимость

 

×