Як ми водили Маланку


Цього року на Маланки ми нащедрували багатий врожай розкішного індійського мармуру. Є прикмета, якщо на Щедрий Вечір в Беверс Мармур на складі багато гарного мармуру, то увесь рік буде щасливим, а особливо добрим до тих, хто встигне його придбати.

В цій поставці приїхав просто фантастичний мармур BRUNO у книжній поліровці, візерунки якого створюють малюнок невагомих крил метелика.

Мармур BRUNO BRUNO мармур із Індії

Якщо на перший погляд вам здається, що на фотографії ви бачите звичайний чорний мармур з білими прожилками, то вам терміново потрібно їхати в Беверс Мармур, щоб на власні очі побачити цю смарагдову розкіш мармуру SPIDER GREEN.

Зелений мармур SPIDER GREEN SPIDER GREEN із Індії

Рідко зустрінеш мармур з таким розмаїттям яскравих кольорів одночасно, яким є BIDASAR BROWN. Він такий же яскравий, як сама Індія і такий же неповторний.

Коричневий мармур BIDASAR BROWN BIDASAR BROWN мармур з Індії

Ви коли-небудь бачили індійську халву? Горіхова ніжна нуга, відокремлена карамельно-медовими шарами. TORONTO BROWN — це вишукані ласощі для вашої оселі.

TORONTO BROWN мармур Мармур з Індії - TORONTO BROWN

Примітка:
Фотографії нових поставок публікуються без обробки фоторедактором, щоб покупці могли скласти повне враження про якість каменю.

Заказать консультацию

 

×
Рассчитать стоимость

 

×