Вишукані мушлі із мармуру


Неможливо уявити собі ванну кімнату без раковини. Завжди хочеться вибрати найбільш зручну і гарну. А коли вона ще й виконана у вигляді вишуканої мушлі? Кожен малюнок на камені — це дивовижна історія, і немає жодного схожого між собою. Навіть коли раковини створені по одній формі, їх зовнішній вигляд відрізняється між собою. Використання мармурових раковин в інтер’єрі ванної кімнати, це унікальна можливість для створення особливої ​​атмосфери.

На складі Беверс Мармур представлена ​​велика колекція раковин з мармуру, які створені в єдиному екземплярі. Нижче представлені фотографії тільки декілька з них. Якщо ви хочете познайомитися з усім асортиментом — запрошуємо відвідати наш склад, який знаходиться за адресою: Київ, вул. Бориспільська, 12-а (заїзд з вул. Старобориспільської).

раковини з мармуру Мармуровы раковини Мармурові раковини від Беверс Мармур Раковини з мармуру від Беверс Мармур Раковини з натурального каменю від Беверс Мармур Мармурові раковини від Беверс Мармур Мармурові раковини від Беверс Мармур Мармурові раковини від Беверс Мармур

Примітка:
Фотографії нових поставок публікуються без обробки фоторедактором, щоб покупці могли скласти повне враження про якість каменю.

Заказать консультацию

 

×
Рассчитать стоимость

 

×