Побалуйте себе модним мармуром


Мармур в інтер’єрі завжди асоціюється з високим рівнем життя, достатком і говорить про витончений смак власника. Чи працюєте ви з акцентами або занурюєте інтер’єр в глибоку мармурову атмосферу, є безліч простих рішень, використати цей матеріал в сучасному інтер’єрі, не роблячи великих фінансових вкладень.

Якщо ви все-таки можете дозволити собі використовувати мармур у великих кількостях, розгляньте можливість додавання елементів з міді або іншого металу, а також дзеркальних поверхонь, що додасть в інтер’єр розкоші і тепла.

Для цінителів скандинавського стилю гарною ідеєю стане використання столиків із металевої або дерев’яної основи з мармуровою стільницею.

Щоб створити більш теплу атмосферу, не бійтеся комбінувати мармур з контрастними текстурами, такими як натуральне дерево, тканина, мідь. До речі нагадуємо, що в цьому році дуже модний чорний мармур.

Також сьогодні дуже модно використовувати мармур в тандемі з бетоном.

А ось така вражаюча полка з зеленого мармуру, де опорами виступають мідні трубки, стане ідеальним способом показати деякі з ваших улюблених аксесуарів для дому. Просто переконайтеся, що ваші стіни здатні витримати велику вагу такої полички з аксесуарами.

Зробити кухню цікавою, поселивши на ній кілька стильних і корисних штучок з мармуру, найпростіше. Наприклад, ось така обробна дошка створена з холодного білого мармуру, дуже гарно контрастує з теплим деревом. До того ж, це виглядає дуже стильно та вишукано.

Заказать консультацию

 

×
Рассчитать стоимость

 

×