Ніжна елегантність Cappuccino, яка зачаровує


Ми всі бачили фільми, які показують елегантну розкіш в інтер’єрах. І у всіх нас наступали такі моменти, коли хотілось мати будинок, який би відповідав нашій уяві багатства і гарного смаку. Будь то бароко, вікторіанский стиль, неокласичний або сучасна альтернатива, чи інтер’єри в мінімалістському стилі, коли справа доходить до оздоблення, відтінки бежевого кольору майже завжди займають перше місце. Бежевий колір підкреслює витонченість, яку ми усі так прагнемо побачити в інтер’єрі. Найдосконалішим з усіх видів мармуру є Cappuccino. Недаремно цей камінь тримається на піку популярності останні роки.

Підлога з мармуру Cappuccino

Бежевий мармур Cappuccino ідеально підходе для підлоги. Він здатен відбивати світло, що падає на його блискучу поверхню з м’яким розсіюючим ефектом, що робить його легким для очей і візуально ще більш привабливим. Тому, коли ви захочите підкреслити красу вашого будинку, вам не буде потрібен килимок для покриття підлог, бо мармур Cappuccino стане ідеальним полотном для втілення всіх ваших мрій декору.

Якщо ви хочете створити вражаючу сучасну кухню, то цей мармур стане вам у нагоді. З огляду на технічні переваги, він не пористий, тому Cappuccino не дозволить воді або плямам пошкодити візуальний шарм. І це також потребує низьких експлуатаційних витрат з очищення та догляду.

Елегантно оформлені душові кімнати значно підвищать цінність вашого будинку, посилюючи естетичну привабливість. Мармур Cappuccino — безпрограшний варіант для ваної кімнати. А наявність кам’яної раковини — це як прикрасити простір у ванній кімнаті дорогоцінним каменем. І коли ви будете дивитись на цей бежевий мармур, ви впевнетесь, що це саме той результат, якого ви прагнули.

Бежевий мармур відмінно виглядає навіть на туалетних столиках. Його кремовий відтінок створює відчуття тепла і затишку. Цей камінь по-справжньому зачаровує і він вже є на складі Беверс Мармур!

Бежевий мармур Cappuccino
Cappuccino Cappuccino

Також приїхала плитка із мармуру Cappuccino:

Плитка Cappuccino

Примітка:
Фотографії публікуються без обробки фоторедактором, щоб покупці могли скласти повне враження про якість каменю.

Заказать консультацию

 

×
Рассчитать стоимость

 

×