На різний смак і колір: чорний, білий та червоний мармур


Нещодавно в Bevers Marmyr відбулася нова поставка мармуру, відомого серед поціновувачів натурального каменю. Це вже класика мармурової групи! Камінь надійшов на різний смак і колір: чорний, червоний та білий. Зустрічайте, мармур Black Leopard, Rosso Levanto і Ibiza White!

Чорний мармур Black Leopard

Чорний колір асоціюється з елегантністю, розкішшю та чуттєвістю і завдячує своєю популярністю відомому модельєру Коко Шанель. Саме вона ввела чорний у світ моди, як символ вишуканості та багатства. Розкішний мармур Black Leopard, завдяки своїм унікальним прожилкам та насиченому чорному кольору, надає всьому простору стильної індивідуальності.

Білий мармур Ibiza White

Білий мармур у будь-якому приміщенні насичує простір світлом та чистотою. Білий підходить до всього і працює як полотно, дозволяючи легко вписуватися в інтер’єр декоративним елементам будь-якого кольору та стилю. Благородний мармур Ibiza White має свою унікальну чарівність, завдяки відображенню відблисків світла на бездоганно білому фоні з його живими сірими прожилками.

Червоний мармур Rosso Levanto

Якщо можна виділити одну рису, яка визначає мармур Rosso Levanto, то це пристрасть до червоного кольору. Світлі прожилки підсвічують матеріал, буквально запалений зсередини. Завдяки своєму яскравому відтінку, мармур Rosso Levanto здатний додати динамічності та тепла будь-якому приміщенню.

Усі ці мармури вже є на складі Беверс Мармур та доступні до замовлення.

Заказать консультацию

 

×
Рассчитать стоимость

 

×