Казки Шварцвальдского лісу


Хто в дитинстві не захоплювався чарівним світом казок братів Грімм та Гауфа? Темний ліс, похмурий і прекрасний, оповитий магічним мороком, населений дивовижними створіннями… Саме ці асоціації приходять, коли вдивляєшся в дивовижний малюнок
новоприбулих каменів Bidasar Brown i Bidasar Green, які надійшли нещодавно від індійських партнерів Bevers Marmyr. Цьому мармуру дійсно під силу створити казкову атмосферу в домі з нотками розкоші та вишуканості.

Коричневий мармур Bidasar Brown

Коричневий мармур Bidasar Brown має темно-коричневі прожилки, що пролягають у вигляді павутинки на світло-коричневої основі. Незвичайний візерунок надає мармуру неперевершений вигляд. Завдяки цьому, він дуже затребуваний для покриття стін та підлоги, створення каміних порталів та кухоних зон.

Крім його блискучого зовнішнього вигляду, від інших мармурів його відрізняють міцність, довговічність і вогнетривкість. Bidasar Brown добувають в шахтах, розташованих в Бідасарі, штат Раджастхан.

Зелений мармур Bidasar Green

Малюнок зеленого мармуру Bidasar Green пронизаний чіткими лініями коричневих відтінків, які створюють унікальній візерунок. Завдяки своїй красі, простоті догляду і високим технічним характеристикам, цей мармур є ідеальним вибором для облицювання підлог, настінних покриттів, стільниць для кухні та ванної кімнати.

Його дуже цінують дизайнери інтер’єрів, оскільки Bidasar Green підходе як для створення класичних так і сучасних креативних дизайнів. Камінь видобувається в штаті Раджастхан в місті Бідасар.

Заказать консультацию

 

×
Рассчитать стоимость

 

×