Ibiza white, Rosa levanto, Oasis platinum на складі Беверс Мармур


Відкриваємо тиждень грандіозною поставкою розкішних каменів з Туреччини!

Зустрічайте, неперевершений Oasis platinum, який до того ж приїхав в книжковій поліровці, білий мармур Ibiza white і Rosso levanto насиченого гранатового відтінку.

Сірий дуже швидко увійшов в інтер’єрну моду і зайняв почесне місце одного з найпопулярніших кольорів. Все це завдяки здатності створювати нейтральну основу для будь-якого стилю, залишаючись головною його родзинкою. Біло-сірий мармур Oasis platinum ідеально підійде для будь-якого куточка будинку, прекрасно поєднуючись з різними яскравими кольорами або виступаючи основним акцентом. Білосніжний Ibiza white — це величезний простір можливостей для декоративного оформлення житла. Освіжаючий відтінок не тільки подарує прохолоду в жаркий день, але й візуально зробить будинок більш чистішим та охайним, несучи в інтер’єр нотку витонченості. А ось неприборканий колір мармуру Rosa levanto створює миттєвий ефект в будь-якому просторі! Адже інтер’єр з нотками червоного завжди виглядає сміливо, яскраво і ефектно.

Всі камені знаходяться на складі і доступні до продажу:

Oasis platinum

Oasis platinum Oasis platinum Oasis platinum

Ibiza white

Ibiza white Ibiza white

Rosso levanto

Rosso levanto Rosso levanto

Примітка:
Фотографії нових поставок публікуються без обробки фоторедактором, щоб покупці могли скласти повне враження про якість каменю.

Заказать консультацию

 

×
Рассчитать стоимость

 

×