Хто скучив за морем


Нова поставка від наших партнерів з Італії вражає своєю різноманітністю і красою. На склад надійшли: DAINO REALE і SILVER ROOTS двох видів, BOTTICINO, VERDE SAINT DENIS.

Бежевий мармур миттєво підкорює серця завдяки своєму мінімалістичному вигляду та теплому відтінку. Зовнішній вигляд каменю та його естетика має величезне значення. Зокрема, мармур DAINO REALE в нинішній поставці представлений в двох варіантах — в діагональному зрізі і прямому. Діагональний малюнок більш об’ємний і насичений, а прямий зріз зі своїми смужками різних бежевих тонів ідеально підійде для цінителів мінімалістичного стилю.

мармур DAINO REALE в діагональній поліровці мармур DAINO REALE в прямій поліровціБежевий мармур DAINO REALEІталійський мармур DAINO REALE бежевий

А ось бежевий мармур BOTTICINO можна сміливо назвати універсальним каменем, за допомогою якого можна створити справжній шедевр в своєму домі.

бежевий мармур BOTTICINO
Бежевий мармур BOTTICINO

Зелений мармур VERDE SAINT DENIS — найкраща альтернатива блідо-сірому і нейтральному мармуру, який домінував в дизайні останні роки. За прогнозами дизайнерів, зелений мармур стане важливим елементом кухонь і ванних кімнат в нинішньому сезоні. Мармур VERDE SAINT DENIS прекрасний у своїй величі, усім своїм видом нагадуючи штормове море зеленого кольору з гребенем білої піни.

Зелений мармур VERDE SAINT DENIS
Зелений мармур VERDE SAINT DENIS

І на завершення варто відзначити сірий мармур SILVER ROOTS, який надійшов на склад в гладкій і матовій обробці. SILVER ROOTS в гладким поліруванням неодмінно підкреслить елегантність вашого інтер’єру. Але особливу атмосферу допоможе створити камінь в матовій обробці. Це повна ілюзія старовинної кам’яної кладки. Матовий SILVER ROOTS навіть на дотик нагадує старий, витертий часом камінь.

сірий мармур SILVER ROOTS
сірий мармур SILVER ROOTS

Будинок, який прикрасить це різномаїття каменів, подарує вам смак розкоші.

Примітка:
Фотографії публікуються без обробки фоторедактором, щоб покупці могли скласти повне враження про якість каменю

Заказать консультацию

 

×
Рассчитать стоимость

 

×