Фантастичний мармур з Індії


В останній день літа в подарунок від Беверс Мармур для всіх романтиків нереально круті новинки — фантастичні Cosmos Black, Cosmos Black Gold і Ocean Black, та ексклюзив з нашої золотої коллекції — мармур Frapuccino і Bidasar Gold.

Cosmos Black Gold

Саме так і виглядає космос — величний, яскравий, глибокий і неосяжнийй. Завдяки золотим вкрапленням, мармур Cosmos Black Gold ідеально підійде для створення аристократичної та розкішної атмосфери.

Cosmos Black Gold

Bidasar Gold

Хто ще не знайомий з орнаментальним індійським мармуром Bidasar Gold? Це один з яскравих представників групи Бідасарів з теплим відтінком унікального візерунка, який допоможе зробити оселю затишною і неперевершеною. Мармур приїхав в книжній поліровці.

Badasar Gold Badasar Gold

Ocean Black

Вдивляючись в малюнок мармуру Ocean Black, відразу переносишся на острови, які омивають води океану з бурхливими хвилями. Поєднання чорного і білого — символ єдності і боротьби протилежностей. Ці два кольори прекрасно доповнюють один одного і грають на контрасті. Завдяки такому поєднанню кольорів, мармур можна використовувати для створення різних сучасних інтер’єрів.

Ocean Black Ocean Black

Cosmos Black

Другий сьогоднішній представник яскравого мармуру Cosmos Black. Біло-чорну гаму кольорів часто вибирають люди зі стриманим темпераментом, прихильники шику і елегантності.

Cosmos BlackCosmos Black

Frapuccino

Цьому мармуру сміливо можна було дати іншу назву — кава з льодом. Наче художник завдав мазки коричневих і чорних відтінків, створюючи фантастичну картину.

Frapuccino Frapuccino

Примітка:
Фотографії публікуються без обробки фоторедактором, щоб покупці могли скласти повне враження про якість каменю.

Заказать консультацию

 

×
Рассчитать стоимость

 

×