Чарівний дух старовини


В Bevers Marmyr нова поставка з Туреччини розкішних травертинів Travertine Noce, Travertine Light в слябах crosscut i veincut, та мармуру Bardiglio.

Мармур Бардильо характеризується дуже дрібним зерном і має темно-сірий колір з неоднорідним вихлястим малюнком сірих і білих смуг. Це мармур середньої твердості з яким легко працювати. Він добре піддається поліруванню, шліфуванню, кристалізації та декоративному зістарюванню. Bardiglio — це матеріал, який використовується в основному для реалізації високоцінних покриттів для підлоги та стін, як для інтер’єрів, так і для екстер’єрів, оскільки це мармур, стійкий до атмосферних впливів, спеки та холоду.

Сірий мармур Bardiglio Мармур Bardiglio

Треба зазначити, що Travertine Noce та Travertine Light не менш популярні за мармур. Використання травертину є однією з наймодніших тенденцій в дизайні інтер’єрів. Це натуральний камінь, який, не втрачаючи своєї цінності, може перенести нас в далекі часи, коли всі матеріали оброблялися вручну. Зістарений вигляд цього каменя дуже люблять поціновувачі класики. Його використовують для фасадного облицювання та внутрішніх стін, камінних порталів, ванних кімнат та полів. Варто відзначити, що травертин для підлоги — це те ж саме, що льон для одягу, шкіра для аксесуарів або перли для прикрас. Внутрішні стіни з травертину надають приміщенню вінтажного духу старовини, створюючи класичну і ефектну красу.

Travertine Noce

Travertine Noce Бежевий травертин Travertine Noce

Travertine Light в слябах veincut

Travertine Light в слябах veincut Бежевий травертин Travertine Light в слябах veincut

Travertine Light в слябах crosscut

Travertine Light в слябах crosscut

Заказать консультацию

 

×
Рассчитать стоимость

 

×