Благородна досконалість: Victory, Volakas, Polaris


Обожнюєте мінімалізм? Тоді вам сподобається сірий колір мармурів Victory, Volakas, Polaris, які нещодавно надійшли на склад Беверс Мармур із Греції. Мінімалізм характеризується простим дизайном з нейтральними кольорами, чистотою, комфортом і багатофункціональністью.

Мінімалізм — це рух, яке перейшов від народного мистецтва до дизайну інтер’єру в 1920-х роках, але до сих пір вважається одним з найбільш новаторських стилів. Зазвичай в оформленні мінімалістичних інтер’єрів використовуються нейтральні кольори. У більшості випадків використовується білий або сірий фон від стелі до підлоги, як і меблі. Пустий простір вважається важливим елементом мінімалістичного дизайну інтер’єру, оскільки він взаємодіє з предметами і визначає їх. Візуальний баланс не менш важливий і може бути досягнутий тільки при наявності фокусу, бо деталі збільшують глибину мінімалістичного декору.

В обробці підлоги і стін дизайнери рекомендують використовувати якісні матеріали. Для цих цілей ідеально підійде натуральний камінь монохромного сірого кольору, як у грецького мармуру Victory, Volakas та Polaris.

Victory

Мармур Victory із Греції, мрамор серый из Греции Victory

Volakas

Мармур із Греції Volakas, серый мрамор Volakas

Polaris

Сірий мармур Polaris, серый мрамор Polaris

Пам’ятайте, що стиль мінімалізму в інтер’єрі досягається набором чистих геометричних ліній. Вибирайте нейтральну палітру кольорів, прості меблі і прямі лінії, в аксесуарах декору не може бути нічого надмірного або екстравагантного. Робіть більше з меншими витратами!

Заказать консультацию

 

×
Рассчитать стоимость

 

×