Аrabescato Grigio і Arabescato Rosso


Італію недаремно називають країною натхнення. Великі майстри черпали його саме тут та дарували світові свої безсмертні шедеври. І, хоча мармур видобувається у багатьох країнах, але найчастіше його асоціюють саме з Італією, де мармурові скульптури та будови з мармуру зустрічаються чи не на кожному кроці. Розкішні камені Аrabescato Grigio і Arabescato Rosso не тільки зробили свій внесок в архітектурну культуру Італії, але й стали частиною вишуканих виробів і в українських будинках. Так, днями пройшло поповнення мармуру на складі Беверс Мармур. Тому вже сьогодні, ви можете ознайомитися з новою партією ближче в нашому складі-магазині. Обидва камені із спільного мають не тільки країну видобування, а й високі технічні характеристики.

Сірий мармур Аrabescato Grigio з нової поставки:

Аrabescato Grigio мармур з Італії

Знаменитий італійський мармур Arabescato Grigio видобувається з тріасових порід у долинах Верхньої Брембани та Серіани, розташованих у провінції Бергамо, формування яких датується приблизно 225 мільйонами років тому. Мармур Arabescato Rosso також видобувається у провінції Бергамо. Місцезнаходження його кар’єру: Сан-Джованні-Б’янко, Трескоре Бальнеаріо. Унікальні кольори мармурів обумовлені наявністю оксидів та гідроксидів заліза, доломіту та вулканічного попелу.

Червоний мармур Arabescato Rosso з нової поставки:

Червоний мармур Arabescato Rosso з Італії

Камені типу Аrabescato відносяться до найцінніших видів мармуру і широко використовуються для облицювання всередині приміщень та виготовлення різних предметів меблів та інтер’єру. В Італії, Аrabescato Grigio та Arabescato Rosso можна зустріти в церковних будівлях або палацах у вигляді різних інкрустацій з мармуру або предметів інтер’єру та архітектурних деталей, як вівтарі, балюстради, колони та підлоги. Самим яскравим прикладом особливої естетичної та архітектурної важливості використання мармуру Arabescato є базиліка Святого Петра в Римі.

Заказать консультацию

 

×
Рассчитать стоимость

 

×