Як створити сучасний класичний дизайн інтер’єру


Говорячи про мармур, багато хто уявляє закладену в камінь кімнату від підлоги до стелі, прикрашену скульптурами. Це точно не здається сучасним і модним, бо мармур – це класика. Завдяки своєму унікальному зовнішньому вигляду і відмінним якостям, мармур ніколи не йшов з поля зору дизайнерів інтер’єрів. Бо при правильному застосуванні, він найкраще з усіх інших матеріалів підходить для довговічного і розкішного інтер’єру. Не потрібно для облицювання всього приміщення використовувати тільки мармур, досить невеликого акценту.

Мармур на кухні

Щоб надати сучасний і стильний вигляд інтер’єру, залишаючись при цьому класичним, є кілька новаторських способів.

Нехай мармур зробить свою роботу

Мода на відкриту концепцію життя з кожним днем ​​стає все більш популярною. Будь-то заміський будинок або міська квартира, таке планування робить простір більш відкритим. Але навіть якщо всі стіни прибрані, хочеться зробити простір більш організованим. Колони, це найкращий варіант. Зовсім не обов’язково робити їх від підлоги до стелі. Досить прилаштувати невисоку колону з мінімальною кількістю декору, яка додасть простору більш індустріального закінченого вигляду. Облицювання натуральним каменем зробить інтер’єр сучасним і дорогим.

Колони з мармуру

Зробіть мармур частиною стін або підлоги

Дуже важливо використовувати натуральний камінь для облицювання підлоги або стін, але не разом. Не варто перевантажувати простір. Використавши мармур для однієї з поверхонь в кімнаті, ви привнесе нотку класичного стилю, зв’язавши його з більш сучасними матеріалами. Використовуйте мармур як альтернативу традиційним матеріалам на кухні або у ванній кімнаті. Застосуйте його в якості фартуха на кухні або основи в обідній зоні на підлозі.

Фартук із мармуру

Ставка на мармурові меблі

У поєднанні з правильними деталями мармур є ідеальним матеріалом для меблів. Він гарний, міцний і витривалий. Це дуже ефектна інвестиція в свій будинок.

Важливо! Обов’язково зніміть мірки. Мармур — дуже важкий матеріал, тому потрібно бути впевненим, що його габарити і вага точно впишуться в ваш простір.

Стільниця з мармуру

Додайте трохи елегантності з мармуровим журнальним столиком. Замініть стільницю на обідньому столі.

Важливо! Не варто зациклюватися тільки на нейтральних тонах. Кольорова мармурова стільниця істотно пожвавить простір.

Додайте мармур в декор і аксесуари

Облицювання мармуром стін і підлоги відразу відкине необхідність часто проводити ремонт в будинку. Але це не дешево. Тому, якщо хочеться надати житлового простору більш витончений вигляд за розумні гроші, можна використовувати аксесуари та предмети декору з мармуру.

Мармуровий світильник

При виборі аксесуарів зосередьтеся на додаванні в приміщення одного або двох предметів з мармуру. Наприклад, пара світильників з мармуру стануть гарним фокусом біля вашого ліжка. Мармурові свічники і мильниці, додадуть романтичності ванній кімнаті.

Приладдя з мармуру

Не бійтеся використовувати мармур та інші натуральні камені. З ними ви завжди будете залишатися в тренді.

Заказать консультацию

 

×
Рассчитать стоимость

 

×