Нотка монохромної магії


Щороку Інститут кольору Pantone представляє новий модний колір, який має величезний вплив не лише на популярні тенденції у фешн-індустрії, а й на моду у дизайні інтер’єрів. Буквально недавно всі прагнули додати багато яскравого червоного кольору до інтер’єру, на зміну якому прийшов теплий затишний беж. Минулого року модним був бездоганний сірий колір, а в 2022 — бузковий, який творці охарактеризували як «динамічний синій з живильним фіолетово-червоним відтінком, який поєднує в собі вірність і сталість синього з енергією та допитливістю червоного». Тобто, це навіть не простий бузковий в класичному розумінні. Тож, така зміна кольорів щороку, хоч і неймовірно приємна тенденція, яка виробляє певний дух змагання, але все це практично неприйнятно для будинку. Адже ремонт ніхто не робить щороку, підлаштовуючись під моду. Всі намагаються підібрати максимально зручний, стильний, дорогий і сучасний матеріал і колір, який довго буде актуальним і не набридне.

Якщо вам подобається елегантність чорного та білого, то саме час подивитися у бік мармуру цих кольорів. А саме, на підлогу із чорно-білого мармуру, бо саме вона є справжньою невмирущою класикою дизайну інтер’єру! При цьому, варіантів використання чорного та білого мармуру на підлозі безліч. Наприклад, красиво обрамлені межі певної зони чорним мармуром, що органічно відтіняє її, освіжаючи підлогу з білого мармуру. У ванній кімнаті, такі границі з чорного мармуру на білому, гарно відокремлять сушильну зону він вологої. На кухні, позначать окремо обідню зону зі столом і стільцями. А у вітальні, елегантно виділять зону відпочинку.

Складна мозаїка, натхненна різними епохами і створена із чорного та білого мармуру, завжди привертатиме увагу своєю вишуканою красою.

Класична мармурова підлога в шаховому порядку ідеально підходе тим, хто хоче привнести у свій будинок трохи величі.

 

У кіно, як і в житті, чорно-біла романтика вічна та незаперечна!

Нижче, ми підібрали для вас різноманітні варіанти використання чорного та білого мармуру для облицювання підлоги.

Заказать консультацию

 

×
Рассчитать стоимость

 

×