Нескінченність неба і моря


Блакитний колір завжди асоціювався з безтурботністю і спокоєм. Широка колірна гамма блакитного мармуру, дозволяє його використовувати в будь-яких дизайнерських рішеннях. А якщо врахувати різні відтінки, вкраплення і малюнки каменю, то блакитний мармур можна сміливо порівнювати з унікальним матеріалом. В блакитному мармурі найчастіше зустрічаються прожилки білого кольору, хоча в ньому також можуть бути присутніми сині, помаранчеві, сірі та навіть золотисті прожилки.

Блакитний мармур CALCITE BLUE

Блакитний мармур CALCITE BLUE

Те, що було популярним сотні років тому, залишається модним і сьогодні. Синій мармур надає безтурботність і неповторну елегантність будь-якого проекту. Стінові панелі з натурального блакитного мармуру у вітальнях або в спальнях виглядають дуже ефектно. Особливо неперевершений блакитний мармур в оздобленні ванних кімнат і робочих поверхонь кухонних зон. Блакитна мармурова підлога створює відчуття чистоти, але при цьому не перетворює приміщення в стерильне і нудне.

Важливо! Мармур дуже міцний матеріал з низьким стиранням. Так, за рік експлуатації у звичайному житловому будинку, камінь стирається всього на 0,2 мм. Але, мармур легко подряпати, тому, не рекомендується по ньому ходити на підборах, а ніжки меблів краще оббити м’яким матеріалом.

Стільниця з блакитного мармуру

Стільниця з блакитного мармуру

Блакитний мармур органічно поєднується з іншими матеріалами. З нього можна створити стильні предмети інтер’єру та декору.

Важливо! Декоративні рішення з блакитного мармуру особливо підходять для інтер’єрів елітних магазинів, готелів, робочих просторів і інших приміщень, де потрібно створити ексклюзивний сучасний стиль.

Заказать консультацию

 

×
Рассчитать стоимость

 

×