Мармур з товстими прожилками


Можна сміливо заявити, що сьогодні в тренді мармур з товстими прожилками. Камені з великою виразною силою виділяються серед однорідних каменів або каменів з тонкими, ледве вловимими прожилками і вкрапленнями. Сучасні архітектори і дизайнери інтер’єрів, які вирішили використовувати в своїх проектах мармур з товстими прожилками, прагнуть максимально використовувати унікальну і неповторну гру контрастів, яку може запропонувати тільки натуральний камінь.

Мармур с товстими жилами в інтер'єрі

Потужне поєднання чорного і білого в Ocean Black черговий раз доводить, що існує ідеальний чорний мармур для будь-якого простору. Включення чорного мармуру в дорогі проекти — безпрограшна ставка на якість і благородство цього матеріалу. Він ефектно виглядає на стінах і підлогах всередині або зовні приміщень. Також їм можна прикрасити стільницю у ванній або на кухні.

Мармур Ocean Black

Португальський мармур Verde Vein демонструє чарівний фасад світло-сірої зелені, прикрашений ніжною сіткою оливкових і золотавих прожилок. Цей витончений зелений мармур стане елегантним доповненням будь-якого житла. Verde Vein зі своїм свіжим фасадом, створює ідеальне тло для екстравагантного дизайну, що випромінює гламур і розкіш.

Мармур Verde Vein

Асоціації, які виникають при першому знайомстві з мармуром Dragon Red, що це справжнє драконівське золото! Насичений чорний колір з вогненно червоними жилами неодмінно оцінять поціновувачі готики. Чорний мармур Dragon Red підкреслить елегантність класичного стилю, магнетизм східного і доповнить простоту ліній стилю хай-тек.

Мармур Dragon Red

Це саме той випадок, коли чіткі, але м’які сірі прожилки не контрастують з білим фоном, а ідеально його доповнюють. Завдяки популярному білому і сірому кольору, мармур Bruno знаходиться на піку популярності серед дизайнерів інтер’єрів. Він ідеально доповнює і поєднується з будь-якими матеріалами.

Мармур Bruno

Китайський мармур Ocean Green заворожує широкою гамою зелених відтінків. Ніжний лайм в поєднанні з глибоким кольором свіжої зелені на білому тлі, створюють фантастичну картину.

Мармур Ocean Green

Теплий коричневий мармур Frappuccino сміливо можна назвати унікальним каменем. Його жилки виглядають як борозенки і нагадують кору могутньої секвої. Візерунок його малюнків утворює широкі і дуже помітні смуги в земляних і сіро-коричневих тонах.

Мармур Frappuccino

Ознайомитися більш детальніше з каменнями, які мають яскраво вираженні жили можна за посиланням: https://beversmarmyr.com.ua/stone-gallery

Заказать консультацию

 

×
Рассчитать стоимость

 

×