Його величність декор!


У наш час зовнішній вигляд, одяг та спосіб життя є основним засобом самовираження. Люди не лише те, що носять, а й те, як вони живуть. Кожна дрібниця в будинку, кожен декоративний елемент чи предмет відіграють свою роль. А базою для будь-якого предмета є простір, де він знаходиться. Вважається, що ідеальний інтер’єр, який дарує красу і несе повну гармонію домочадцям, може бути створений лише з натуральних матеріалів. Дерево, cкло, метал, натуральний камінь та тканини – це незламні основи дизайну інтер’єрів. Вони «пахнуть» багатством та благополуччям.

Мармур та дерево в інтер'єрі

Але часом облаштувати простір тільки з натуральних матеріалів не всім підходить за стилем або фінансово. Тоді на сцену виходить декор! Варто відзначити, що найстильніші та найзатишніші інтер’єри створені саме з окремих предметів декору, які дарують свій неповторний шарм усьому навколо. Ось чому окремі предмети кращі за однорідний інтер’єр з меблями з однієї колекції, наприклад. Чого тільки вартий столик-консоль з мармуровою стільницею і золотою основою у вигляді риб’ячої луски. Він виглядає дуже незвично, сучасно, стильно та задає тон усьому простору.

Столик консоль з мармуровою стільницею

Вишуканий світильник з основою із натурального каменю, може пристосуватися до будь-якого стилю меблів і сам стати головною окрасою. Картину або дзеркало, мармуровий підсвічник або вазу для фруктів легко можна використати як ключові елементи дизайну.

Підсвічник з мармуру та дерева

Навіть частково прикрашена стіна мармуровою плиткою або оніксом стане виразним акцентом у передпокої, в спеціальній ніші або секції стіни у вітальні, кухні чи спальні. Також дуже гарно прикрашають собою простір полички з мармуру або з іншого натурального каменю.

Полички з чорного мармуру

Часи з білого мармуру на стіні в оточенні металевих фігурок, футуристичні вазони для квітів, різноманітний посуд і аксесуари для кухні з мармуру, шари та фігурки із оніксу та просто мармурова таця для їжі — все це виглядає добротно, сучасно, стильно і неймовірно затишно.

Часи з білого мармуру Вази з мармуру для квітів Посуд з мармуру Декоративний шар із оніксу Мармуровий піднос

Заказать консультацию

 

×
Рассчитать стоимость

 

×