4 білі мармури, які люблять дизайнери інтер’єру


Білий мармур завжди був фаворитом дизайнерів інтер’єру. Деяким може здатися, що завдяки кольору і текстурі білого мармуру, його дуже легко використовувати в інтер’єрі. Але багато хто все ж таки намагається скористатися послугами фахівця з дизайну інтер’єру.

Дизайнер інтер’єрів завжди знає, який використовувати і де знайти найкращі матеріали для вашого будинку. Тим, хто раніше не стикався з таким матеріалом, як мармур, може здатися, що його вибір обмежений. Однак на ринку надано безліч варіантів білого мармуру, з якого можна вибрати найкращий для свого проекту. Нижче наведені чотири найпопулярніших видів білого мармуру, з якими люблять працювати дизайнери інтер’єрів.

Thassos White або Bianco Thassos

Назва цього білого мармуру походить від грецького острова Тасос, де його добувають з давніх часів. Білий Тасос — дуже чистий доломітовий мармур з винятковою білизною, дуже маленьким розміром зерна і майже без прожилок.

Важливо! Говорячи про білий мармур, його якість залежить в основному від чистоти його кольору. Тобто вона більше залежить від естетичного вигляду, ніж від його фізико-механічних властивостей. Чим менше домішок, тим вище ступінь білизни і, як правило, вища ціна мармуру. Що стосується мармуру White Thassos, то чим менше розмір зерна, тим вище якість каменю.

Його майже бездоганна білизна, а також твердість і міцність, дають можливість використовувати цей камінь як для внутрішніх, так і для зовнішніх робіт. Його чистота і краса більш доречна у внутрішніх приміщеннях, де можна поліпшити його властивості і підкреслити красу за допомогою декору, світла і т.д. Фізико-механічні характеристики мармуру Thassos White дозволяють його використовувати практично скрізь: облицювання поверхонь, сходів, балюстрад, камінів, кухонних поверхонь, виготовлення скульптур.

Важливо! Рекомендується провести професійну обробку поверхні, щоб запобігти появі плям.

Доречі, один з найцінніших шедеврів Лувру — Крилата Ніка Самофракийская створена з мармуру Thassos White.

White Sivec

Білий сівекскій мармур — найбільш відомий термін для позначення цього мармуру. Проте, на ринку натурального каменю його часто можна зустріти під назвою White Yugoslav, White Macedonia Marble або White Chive. Мармур White Sivec видобувається в районі Прілеп в Македонії. Це незвичайний білий мармур, який легко впізнати, завдяки білизні, дрібного розміру зерна і невеликій кількості прожилок. White Sivec відноситься до дуже твердих і міцних різновидів мармуру.

Є свідчення того, що він добувався і використовувався ще 500 років до нашої ери. Про його популярність в минулі століття також свідчать такі культові і величні будівлі, як Велика мечеть шейха Зайда в Абу-Дабі, де мармур White Sivec використовувався в якості одного з основних декоративних і конструктивних елементів.

Завдяки своїй міцності і твердості, цей камінь підходить для будь-якого застосування в будь-якому просторі, як зовні, так і всередині. Його можна використовувати в якості тротуарів, облицювання стін і підлоги, для створення кухонних поверхонь і стільниць, різних предметів мистецтва і т.д.

White Carrara

White Carrara видобувається в Каррарі, де, крім нього, добувають до 7 різних типів мармуру. Найвідоміший з них — це мармур White Carrara або Bianco Carrara. Це мармур з білим фоном і сірими прожилками. Як і в інших видах мармуру, світліші представники цінуються найбільше. У тих примірників, де фон темніше, спостерігається більша присутність прожилок та інших домішок.

Важливо! Існує широкий спектр класифікацій/різновидів White Carrara, таких як: Bianco Carrara C, CD або D.

White Carrara має дуже велику зернистість і борошнисту текстуру. Це дуже твердий і міцний мармур, який підходить для використання, як в приміщенні, так і на відкритому повітрі.
Мармур Carrara один з найдоступніших різновидів каррарського мармуру. Тому, поряд з його естетичними та фізико-механічними характеристиками, він є одним з найбільш затребуваних мармурів, незважаючи на те, що його білизна не так бездоганна, як в інших видів білого мармуру.

Каррарський мармур відомий з давніх часів. Так, з нього споруджено колони в Храмі Геркулеса в Римі (120 р до н.е.).  А ще архітектурні і декоративні елементи з білого каррарського мармуру використовувалися при створенні Пізанської вежі, а Мікеланджело створив безліч своїх творів мистецтва з блоків мармуру White Carrara.

Volacas

Це ще один грецький мармур, який користується великим попитом в даний час. Як і Thassos, Volacas отримав свою назву від області, де він видобувається. Волакасський мармур має білу з сірим відтінком поверхню з великою кількістю досить помітних сірих прожилок.

Заказать консультацию

 

×
Рассчитать стоимость

 

×